WhatsApp Sipariş Hattı
Kalp Yüzler İçin Şal Bağlama Şekilleri

Kalp Yüzler İçin Şal Bağlama Şekilleri

Bayan Şal Modelleri 
kapalı bayanların kombinelerinin olmazsa olmazlarından birisidir.  Birden fazla bağlama şekilleri ile bayanlara zarafettik katan şala pek çok kapalı iyim ürünü ile de muhteşem uyum sağlamaktadır.  Kumaş kalitesi ve modeli kadar bağama şekilleri nemli olduğu için farklı bağlama modelleri ile kombinelerinizi renklendiriyor. Şal bağlama şekillerinde en önemli detay yüz şeklinize göre bağlamanızdır. Yüz şeklinize ve yüz ifadenize göre bağlama teknikleri ile doğru bir görünüm elde edebilirsiniz.

 Yuvarlak Yüzler İçin Şal Bağlama şekilleri

 Eğer yüzünüz yuvarlak ise kesinlikle dolgun yanaklı belli olmayan elmacık kemiklere sahipseniz, şal bağlarken yüzünüzü olduğundan daha yuvarlak gösteren bağlama şekillerinden uzak durmanız ve yüzünüzü ince gösterecek şal bağlama şekillerine yönelmelisiniz. Burada bir diğer önemli detay ise şalınızı altına taktığınız bonenizin gizli kalmasıdır. Bonenizi dışarı göstermediğiniz zaman yüz şekliniz biraz uzun görünecektir.

 Kara Yüzler İçin Şal Bağlama Şekilleri

  Kare yüze sahip kişilerin çene köşeleri belirgindir ve bu yüz yapısına sahip olanların yüzlerin serttir.  Eğer sizde böyle bir yüz yapısına sahipseniz şalınızı bağlarken bonenizi gizlemeniz ve şalınızı gevşek bağlayarak yüzünüzü sıkmamanızdır.

 Uzun Yüzler İçin Şal Bağlama Şekilleri

 Uzun yüz yapısına sahip olan kişilerin yüz görünümlerinde en belirgin özellik hem çene hem de alnının belirgin olmasıdır. Ve yüz yapısına sahip kişiler atletik duruşlar sergiler. Yüz yapınız uzunsa kesinlikle yüz yapınızı yuvarlak hatlara yönelmeli ve bonenizi biraz dışarı çıkararak şalınızı yuvarlak bağlamalısınız.

 Kalp Yüzler İçin Şal Bağlama Şekilleri

 Kalp yüzü yapısına sahip kişilerin alın kısımları geniş çene yapıları ise dardır.  Kalp yüzüne sahip kişilerin yüz tipi daha dinamik ve genç görünme sahiptir. Bu yüz tipine sahip olanlar alın kısımlarının geniş olmalarından dolayı alınlarını dikkat çekici şal bağlama şekillerinden uzak durmalıdırlar. Bu yüze sahip olanlar şallını saç bitiminden yaklaşık iki ya da üç parmak uzakta ve üst kısımları sivri bağlamanız gerekmektedir. Şalınızı üst kısmı sivri olursa geniş alnınız biraz daha dar ve yüz şeklinizle orantılı olarak görünecektir.

 

Yayınlanan 2019-02-14 1182

Blog arşiv

Blog kategorileri

Blog arama

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü